The Secret قلعه بادی

مراجعه کنندگانی که بین ۱.۱ تا ۱.۵ متر قد دارند هم باید همیشه با یک بزرگسال به این پارک بیایند و حداکثر وزن مر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مراجعه کنندگانی که بین ۱.۱ تا ۱.۵ متر قد دارند هم باید همیشه با یک بزرگسال به این پارک بیایند و حداکثر وزن مراجعه کنندگان به این پارک برای استفاده از لوازم تفریحی بادی باید ۸۸ کیلوگرم باشد. زیپ لاین پارک دراک ۱,۲۰۰ متر طول دارد و حداکثر ارتفاع آن عکس قلعه بادی ۲۰۰ متر است. این پارک بادی همچون سایر شهربازیها و مراکز تفریحی دیگر در جهان شرایط و ضوابط خاصی را برای مراجعه کنندگان خود در نظر گرفته تا آنها در طول مدت حضور در این پارک لحظات خوشی را با خانواده سپری کنند. در پارک مروارید علاوه بر تجهیزات آموزشی و وسایل سرگرمی کودکان، امکانات رفاهی مناسبی برای خدمترسانی به تمام سنین در نظر گرفته شده است تا افراد با هر سلیقهای بتوانند اوقات خوشی را در این پارک سپری کنند. این بوستان برای علاقهمندان به کوهنوردی و برای کسب آرامش انتخاب مناسبی است.اگر شما نیز تجربه بازدید از پارک های شیراز را داشتهاید، در بخش دیدگاههای مقاله نظر خود را با ما و دیگر کاربران کجارو به اشتراک بگذارید.

باغ جنت که از بهترین پارک های شیراز برای چادر زدن به شمار میرود، قسمتی را برای کمپ مسافران نوروزی مهیا کرده است.پارک جنت دارای دیدنیها و امکانات مناسبی مانند فضای سبز چشمنواز، حوضها، آبنماهای سراسری، مسیر پیادهروی، زمین فوتبال و والیبال، شهربازی کودکان، بوفه مواد غذایی، نمازخانه و سرویسهای بهداشتی است. مساحت کلی باغ جنت حدود ۵۴ هکتار است که ۲۷ هکتار آن به شهرداری تعلق دارد و برای استفاده عموم بهکار میرود.بهترین زمان بازدید از پارک جنت، فصل بهار است؛ زمانی که بوته گلهای رنگارنگ طراوت خاصی به فضای پارک میدهد. تفریحات دریایی کیش همانطور که از نامش پیداست، در دریا انجام می شود. تفریحات کیش مهم ترین عامل جذب کننده گردشگران به سمت جزیره کیش محسوب می شود. طبیعت زیبای کوههای سرخ در غرب دراک و هوای پاک و مطبوع این پارک، گردشگران را بهسوی خود جذب میکند.تاسیس این پارک کوهستانی در سال ۱۳۹۲ شمسی توسط شهرداری شیراز و سازمان فضای سبز آغاز شد و چهار سال بعد در سال ۱۳۹۶، اولین فاز این پارک با مساحت ۵۸۰ هکتار به بهرهبرداری رسید. این برند فعالیت خود را از سال 1994 با شعار "سرگرمی شما کسب و کار ما است" آغاز کرد. جهت آشنایی بیشتر با تفریحات آبی کیش، عنوان ذیل را مشاهده نمایید.

حال می تواند این تفریح دریایی استفاده از کشتی های تفریحی کیش باشد یا تفریحات آبی کیش. در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر، هیچ تفاوتی میان تفریحات کیش و تفریحات دریایی کیش وجود ندارد و تنها از نظر نوشتار با یکدیگر متفاوت می باشند. تفاوت تفریحات آبی با تفریحات دریایی کیش ؟ کایت بوردینگ کیش در واقع یکی تفریحات کیش است که ترکیبی از پاراگلایدر و اسکی روی آب می باشد. دامگاه پرندگان فریدونکنار که یکی از مهمترین جاذبه های دیدنی فریدونکنار است هنوز روی گوگل مپ ثبت نشده اما شما میتوانید زمانی که به این منطقه سفر کردید آن را ثبت کنید. این کوه که با نامهای کوه برفی و کوه مادر نیز شناخته میشود، در امتداد رشته کوه زاگرس و در شمال غرب شیراز قرار دارد. پارک بوستان دارای چند آبشار و مسیرهای پلکانی به بالای کوه است و از طراحیهای زیبا و موفق شهرداری سابق شیراز به شمار میرود.تنها نقطه ضعف پارک بوستان، فقدان نورپردازی مناسب در شب است که با اجرای یک نورپردازی مدرن میتوان از این چشمانداز زیبا در شب نیز بهره برد.

با تکمیل فاز دوم پارک کوهستانی دراک با امکاناتی شامل تلهکابین، هتل، رستوران و فستفود، شهربازی، زیستگاه حیوانات و باغ پرندگان، مساحت این مجموعه بههمراه سد تنگ سرخ به ۱,۰۰۰ هکتار خواهد رسید.پارک کوهستانی دراک دارای امکاناتی مانند دریاچه مصنوعی، پل معلق، زیپ لاین، پیست دوچرخهسواری، مسیر موتور سواری، مسیرهای پیادهروی، زمین بازی کودکان، باغ گیاهان دارویی، آلاچیق، نیمکت، کافه و سرویسهای بهداشتی است. منبع عکس: mizan.news، عکاس: ناشناس«پارک جنگلی انقلاب زرقان» که پارک جنگلی پالایشگاه شیراز نیز نامیده میشود، از بهترین پارک های شیراز برای چادر زدن است که با امکاناتی مانند فضای سبز مناسب پیکنیک، آلاچیق، قایقسواری در دریاچه، آبنما، فضای بازی کودکان، نمازخانه، بوفه و سرویس بهداشتی، اوقات خوشی را برای شهروندان و مسافران فراهم میکند.پارک جنگلی انقلاب زرقان حدود ۲۵۰ هکتار مساحت دارد و بهعنوان بزرگترین پارک مصنوعی در سطح استان فارس شناخته میشود. از امکانات این پارک میتوان فضای سبز زیبا، وسایل ورزشی بدنسازی، وسایل بازی برای خردسالان و سرویس بهداشتی را نام برد.8. از آن جایی که قیمت تفریحات کیش و رزرو تفریحات کیش با تخفیف اهمیت ویژه ای برای گردشگران دارد، کیشلندیار در این مقاله جامع و کامل قصد دارد تمامی اطلاعات تفریحات کیش با اطلاعات دقیق را در اختیار شما بگذارد. This post w as c᠎re​at ed  by G​SA Con᠎tent Gener ator  DE​MO .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن