راز پنهان در پشت ثبت آگهی تبلیغاتی

می توان گفت مناقصه که یک فرآیند رقابتی است که باید طبـق قانون تمامی شرکت ها و مراکز دولتی یا شرکت های خصوصی ب

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

می توان گفت مناقصه که یک فرآیند رقابتی است که باید طبـق قانون تمامی شرکت ها و مراکز دولتی یا شرکت های خصوصی بزرگ نیاز خود را به صورت فراخوان اطلاع رسانی می نمایند و این نیـــاز ممکن است خرید کالا و مواد اولیه یا تجهیــزات باشد و یا ایـــن که نیاز به یـــک پیمانکار و خرید خدمات یک شرکت را داشته باشند. تبلیغی عجیب که به صورت چاپی روی جعبه برق سر چهارراه چسبانده شده بود و رویش نوشته بود: طراحی سایت-صفحه اول گوگل. چرا که وب سایت هایی که در بالا به آن اشاره شد از همین تکنیک طراحی و پیاده این لینک سازی شده اند. چرا از سایت مناقصات استفاده کنیم؟ اجازه بدهید از معنی خود کلمه تبلیغ شروع کنیم؛ تبلیغ یعنی رساندن پیام، اطلاعرسانی کردن. تبلیغات در اصطلاح یعنی پیامی که به مخاطب میرسانید تا توجهش را به ایده، محصول، خدمت یا شرکتتان جلب کنید. اطلاعات جامع و مستند کلیه مناقصه های سراسر ایران در قالب گروه های صنفی و تخصصی به صورت لحظه ای به روز رسانی شده تا اخبارمناقصات از طریق ایمیل و سایت در اختیار مشترکین قرار گیرد. از نکات دیگر این سیستم می توان توانایی و قابلیت حذف آگهی توسط بازدیدکنندگان با کلیک بر روی علامت ضربدر کنار آگهی برشمرد تا تعداد بیشتری از تبلیغات به صورت جایگزین آن تبلیغ قابل نمایش باشند.

اعلان مناقصه توسط هر SME و یا ارگانی بزرگ ، به معنای درخواست آنان برای رفع نیازشان به کالاها و یا خدمات است اما هدف این است که با بهینه ترین قیمت ( حداقل قیمت ممکن با حفظ کیفیت کالا یا خدمات دریافتی ) این مهم صورت پذیرد. و بهترین راه برای سبقت گرفتن از رقبا، تلاش بیشتر و تبلیغات بهتر است. در راه کلی بیلبورد تبلیغاتی هست که اصلاً به آنها توجه نمیکنید؛ اما در همان شرایط اگر گرسنه باشید، رفتارتان کاملاً تغییر میکند. این گزینه تبلیغ شما را به زبان های دیگر ترجمه نمی کند اما تبلیغ را در جایی قرار می دهد که افراد زبان مرتبط با آن را به عنوان زبان اصلی خود انتخاب کرده اند. تبلیغات اینترنتی رایگان برای افرادی که تازه کسب و کارشان را شروع کرده اند و بودجه زیادی برای تبلیغات ندارند، گزینه ای عالی و بدون ریسک است. گزینه بعدی که باید مدنظر داشته باشید ارائه تبلیغ، چرخش تبلیغ و تکرار آن است. در پاسخ به این سوال باید گفت ما در سایت مناقصات کشور ، همه منابع ، که سامانه تدارکات الکترونیکی دولت یکی از آنها به شمار می آید را پایش میکنیم.

داشتم فکر میکردم که چه کسی ممکن است ناگهان سر چهار راه یادش بیاید که یک سایت لازم دارد که اتفاقا در صفحه اول گوگل هم باشد. در نهایت این اطلاعات برای مقاصد خاص فرستاده میشود تا از آنها در راه تجاری و تبلیغی و نظامی و نظارتی و… برای معرفی برندتان در اینترنت، هم می توانید تبلیغات رایگان انجام دهید و هم تبلیغات پولی را انتخاب کنید. سامانه تبلیغات اینترنتی نیازپرداز با بیش از ی دهه سابقه، پایگاهی برای معرفی کالا و خدمات در سطع وسیع و گسترده است همچنین نیازپرداز برای افزایش رتبه وب سایتها در موتورهای جستجو بهینه شده است. برای استفاده از این سایت ها هم تنها لازم است یک حساب کاربری ساده ایجاد کنید تا بتوانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن به ثبت آگهی دسترسی پیدا کنید. کانون های آگهی و تبلیغاتی از جمله مراکزی هستند که با هدف طراحی تبلیغات از ایده تا اجرا برای انواع کسب و کارها فعالیت می کنند. خب این شد یک تبلیغ خوب که در بهترین زمان و مکان ارائه میشود؛ اما یادتان هست که در بخش قبل گفتیم که تبلیغات گاهی بدون اینکه خودمان متوجه شویم، برای ما تعیین و تکلیف هم میکنند. شما نه به این موضوع فکر کرده بودید و نه به دنبال چنین محصولی بودهاید اما حالا شد یکی از دغدغههای شما.

به یاد داشته باشید که ما از هیچگونه نرم افزار آماده و سورس کدهای مجانی که در سطح اینترنت هستند برای طراحی سایت شما استفاده نخواهیم نمود و کارشناسان و طراحان این شرکت کاملا اختصاصی از ابتدا سایت را به سلیقه خودتان طراحی خواهند نمود. چون فروشنده شما را متقاعد کرد که این کفش برای شما مناسبتر و راحتتر است و در هوای گرم کارایی بیشتری دارد. اینقدر آگهیهای تبلیغاتی زیاد شدهاست که مردم در بستن و توجه نکردن تبلیغاتی که به آنها مربوط نیست، حرفهای شدهاند. آنها معتقد بودند که تعداد زیاد گردشگر در سایت امکان اعمال خطر را بر آن افزایش میدهد. زیاد نگران نباشید. بعد از مطالعه دقیق این پست، قادر خواهید بود کمپین جستجوی پولی خود را به راحتی اجرا کنید. بعد با خودش بگوید: چه خوب که من این تبلیغ را اینجا دیدم. ما به هر جایی که میرویم و هر جایی که نگاه میکنیم، با پیامها درگیر هستیم. میتوانم با یک مثال برایتان ثابت کنم. اگر یک صفحه یا پیج در شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام دارید به راحتی می توانید آن را در سایت نت پسند تبلیغ کنید. با توجه به تعریف این که مناقصه یا مناقصات چیست ؟

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402