خیلی هیجان‌زده. شما ممکن است نباشد انجام شد با استخر پیش ساخته

لایه های رزین و ژل روکش به کار رفته در ساخت استخرهای فایبرگلاس از نفوذ جلبک ها و باکتری ها به داخل استخر جلوگ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

لایه های رزین و ژل روکش به کار رفته در ساخت استخرهای فایبرگلاس از نفوذ جلبک ها و باکتری ها به داخل استخر جلوگیری می کند. کمتر از یک روز کار حفاری به اتمام خواهد رسید و بسترسازی، کامپکت و رگلاژ کف انجام خواهد شد سپس کاسه استخر فایبرگلاس توسط جرثقیل به محل گودیرداری منتقل و تثبیت میگردد. در مرحله ی بعد آبگیری استخر پیش ساخته شروع میشود و همزمان اجرای لولهکشی و نصب تجهیزات تصفیهخانه انجام خواهد شد؛ در حین آبگیری استخر در محل گود نشست لازم را میکند و جایگاه آن تثبیت خواهد شد. در واقع وجود این امکانات باعث خواهد شد که مشتریان بدون صرف هزینه مجزا و زیاد برای تهیه این موارد بتوانند با خیالی راحت یک استخر کامل را دراختیار داشته باشند. از این رو می توان آن را برای استفاده در طول سال های زیاد خریداری کرد و از داشتن آن لذت برد. این استخر فریمی از جنس پی وی سی برزتی با 3 لایه الیاف بسیار مقاوم در عین حال نرم و لطیف ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد که با ارتفاع 107 سانتی متر برای سنین بالای 6 سال طراحی شده است .

آب در این میان آخشیگی بسیار مهم بهشمار میرود که از آنجا که رونده و سیال است از دیرباز برآسای نمادی برای پاکی بخشی شناخته میشدهاست. این قلعه به نامهای مختلف قلعه استخر یا استخر یار (دوست استخر) شناخته میشود. یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین مدلهای استخر پیش ساخته را میتوان استخر پیش ساخته اینتکس در نظر گرفت که در سراسر دنیا این برند یک کمپانی شناخته شده بوده و مشتریانی که قصد خرید استخر پیش ساخته آماده را دارند، همواره اولین برندی که به یاد می آورند برند اینتکس خواهد بود. اما هنوز از این شهر در جنگهای صفاریان و والیان خلیفه در فارس یاد شدهاست. شهری باستانی در استان فارس در ۵ کیلومتری شمال تخت جمشید در جنوب غربی ایران بود. گسترش شهر استخر بر اساس نقاط جغرافیایی امروزی بر این اساس است که از شرق به سیدان، از غرب تا زنگیآباد که در مجاورت نقش رستم است، از شمال به کوههای حاجیآباد و از جنوب به کوههای رحمت محدود بودهاست. با توجه به وزن بسیار سبکی که استخر پیش ساخته دارد، میتوان آنها را به راحتی جابهجا کرد. به وسیله این محصول افراد می توانند در داخل باغ و ویلای خود امکانات داشتن تفریحات آبی را داشته باشند و بتوانند بهترین فضا را داشته باشند.

این میلهها و طوقههای بتنی با سنگ ریزه کاری میکنند تا استخر در جای خود ثابت شود. اما باید در نظر داشت که این تغییر آب باعث استرس و کاهش وزن آبزیان نمی شود، به همین دلیل در مجموعه هایپر صنعت فامکو ابزارهایی مانند ازن مولد، درام فیلتر و استخر جارو را به شما پیشنهاد می کنیم. چرا که در این شرکت با بهره گیری از افراد متخصص و رعایت استاندارد های لازم محصولاتی را مطابق نیاز شما عزیزان طراحی و تولید می کنند. یکی از ویژگیهای استخر پیش ساخته نسبت به استخرهای بتنی و سنتی این است که نصب و راه اندازی آنها نیاز به زمان بسیار زیادی نداشته و در کمتر از 3 ساعت میتوان یک استخر پیش ساخته با تمام تجهیزات را راهاندازی کرده و از آن استفاده کرد. فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو با چندین سال تجربه و تخصص در ارائه انواع تجهیزات استخری، خدمات نصب استخر پیش ساخته را نیز به شما عزیزان ارائه مینماید. شما میتوانید با استفاده از استخر های پیش ساخته، از جنس های مختلف، ساخت استخر پرورش ماهی را انجام دهید و در نظر داشته باشید که هزینه ساخت پایینتر این استخر ها می تواند برای راه اندازی یک مجموعه پرورش ماهی بسیار مقرون و به صرفه باشد.  This po​st has been ​do​ne by G SA Content Ge᠎ne​rator DEMO!

و شرایط تفریحات آبی، آبدرمانی، ورزش، تمدد اعصاب و راحتی خیال، محل بازی و تفریح را برای همه اعضای خانواده مهیا میسازد و به دلیل داشتن سطحی یکپارچه، یکنواخت و منعطف تر نسبت به استخرهای بتنی برای کودکان از امنیت بالایی برخوردار است. همهٔ نوشتهها تحت مجوز Creative Commons Attribution/Share-Alike در دسترس است؛ برای جزئیات بیشتر شرایط استفاده را بخوانید. این نوع سازه ها طول عمر بالایی دارند و در بسیاری از شرایط هزینه نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته پایین تر از راه اندازی استخر های سازه بتنی می باشد. استخرهای پیش ساخته ساختاری انعطاف پذیر دارند اما به اندازه کافی قوی هستند که در طول سال ها در برابر عوامل محیطی مقاومت کنند. این در حالی است که برای ساخت و اجرای استخرهای سیمانی و بتنی، به 6 الی یک سال زمان نیاز می باشد. مضاف بر این، زمان مورد نیاز برای طراحی و پیاده سازی استخرهای وینیلی، در حدود 2 الی سه ماه برآورد شده است. این کمپانی هر ساله استخرهایی با ظاهر طرح دار را تولید میکند که بدنهای ضخیم داشته و در عین حال برای افرادی که قصد دارند تا طراحی شیکی را هم در ویلا یا خانه خود دراختیار داشته باشند گزینهای مناسب به شمار میرود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن