خرید قایق بادی به همراه قیمت و مشاهده انواع آن در دنیای اینتکس

شکل ظاهری آنها بصورت نوک تیز و عقب پهن یا با فرم موشکی هستند این محصولات دارای ظرفیت های ۳، ۴ ، ۵ و ۶ نفره می

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شکل ظاهری آنها بصورت نوک تیز و عقب پهن یا با فرم موشکی هستند این محصولات دارای ظرفیت های ۳، ۴ ، ۵ و ۶ نفره میباشند که تحمل وزنی ای تاحدود ۸۰۰ کیلوگرم دارند بدنه قایق بادی جیمینی دارای الیاف تار و پوی نخ ابریشم مصنوعی بهمراه pvc بسیار ضخیم است و قابلیت استفاده در آبهای شور را نیز دارند کف این مدل از تخته های چوبی تشکیل شده که این تخته ها کمک به تحمل وزن و نیز شتاب با موتور میکنند قایق جیمینی نیز از دریچه های مختلف جهت باد کردن بهره میگیرد چراکه با اینکار اولا به استواری آن کمک میکند و دوما در مواقع احتمالی سوراخ شدگی کمک به اعضای قایق میکند و در آب فرو نمیرود بهمین دلیل است که دارای استاندارد های اروپایی و امریکایی بوده و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده به این محصول تعلق گرفته است، دور تا دور قایق بادی جیمینی یک نوار ضربه گیر دیده میشود کار این نوار در این است که ضربه های ناشی از طرفین را که تاحد معقول باشد دفع نماید (بجز ضرباتی همچون صخره های نوک تیز با سرعت بالا)، دارای دو جای پاروی چرخشی و یک جفت پاروی حرفه ای مخصوص است که این پارو ها چند تکه ساخته میشوند، دلیل اینکار راحتی در حمل و نقل قایق است، پارو های چرخشی پارو زنی در مدل جیمینی را برای شما لذت بخش میکند در ضمن میتوانید در مواقعی که به این پارو ها نیازی ندارید آنها را در جا پارویی هایی که روی بدنه در دو سمت متصل است نگه دارید. Th᠎is ​post w as g᠎ener ated with t he help of G​SA C᠎on​te nt Gen᠎erat​or Dem᠎oversion !

دارای پمپ باد دستی بزرگ دسته های حمل و نقل لوازم تعمیراتی مخصوص طناب دور قایق پارو های حرفه ی و ساک حمل و نقل هستند. برخی از قایق های بادی شرکت آمریکایی intex و bestway دارای بدنه کاملا بادی و کف بادی هستند و برخی دیگر دارای بدنه برزنتی و سخت با کف فایبرگلاس خشک و برخی دیگر دارای کف تاشو آلومینیومی هستند که هر کدام منحصر به فرد هستند و در نوع خود بی نظیر است هستند قایق بادی 2 نفره 3 نفره 4 نفره 5 نفره 6 نفره 7 نفره 8 نفره 9 نفره 10 نفره حرفه ای و معمولی محصولات شرکت اینتکس و بست می باشد و تمامی این قایق ها اورجینال هستند هم شرکت اصلی اینتکس و هم بست وی اورجینال ساخته شده و تمامی قایق های بادی حمل و نقل آسان و بسیار کوچک و سبک و عمر طولانی دارند. محصول مورد نظر دارای رنگ بدنه زیبا و شاد است که مورد توجه علاقه مندان قرار می گیرد و محصول را جزو محصولات پر فروش و منحصر به فرد می سازد. آنها از ابتدای قرن بیستم مورد استفاده قرار گرفتهاند. محصول مورد نظر ساده ترین نوع قایق بادی می باشد که برای استفاده در گردش و مسافرت برای مکان های آبی مد نظر قرار می گیرد. This ​data w as written by GSA Conte nt ᠎Gene rator ᠎DEMO​.

قایق بادی برای ایجاد راحتی بیش تر درزمان گردش بر روی سطح آب های آرام از امکانات کامل برخوردار می باشد که در نتیجه برای استفاده از آن مشکلی وجود ندارد و به راحتی مورد استفاده علاقه مندان واقع می شود. محصول مورد نظر دارای کیفیت بالا است که قدرت داشتن طول عمر بالا را نیز دارد. قایق جیمینی نیز از دریچههای مختلف جهت باد کردن بهره میگیرد چرا که این کار اولا به استواری آن کمک میکند و دوما در مواقع احتمالی سوراخ شدگی به اعضای موجود در قایق کمک میکند و در آب فرو نمیرود به همین دلیل است که دارای استانداردهای اروپایی و امریکایی بوده و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده به این محصول تعلق گرفته است. پیشنهاد میشود که اگر به هیجان و رودها علاقه دارید، این قایق را خریداری کنید و به دامان طبیعت بروید و از طبیعت لذت ببرید. مبل های بادی یک نفره و دو نفره و سه نفره در تنوع بالا ساخته شده اند و با کمترین قیمت میتوان از نمایندگی های سراسر ایران با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش شرکتی خریداری کرد . یا میتوانید تعمیرات قایق بادی را به متخصصین یاماها موتور ایران واگذار نمایید. ᠎Th is has ​be᠎en c reat᠎ed ​by GSA C᠎on tent Gen er at or D᠎emoversi᠎on!

قایق بادی اینتکس مدل 58331 مدل اکسپلور می باشد و دارای ظرفیت یک نفر بزرگسال و یک کودک بوده است. قایق بادی اینتکس مدل اکسپلور از سری محصولاتی است که با امکانات کامل برای خرید آماده می باشد. قایق بادی یک نفره در مدل های کودک و بزرگسال تولید شده است که مدل قابل استفاده برای کودک کوچک و قیمتی ارزان دارد اما مدل قابل استفاده برای بزرگسال معمولا قایق بادی کایاک می باشد که با کیفیت بالا بوده و با لوازم کامل بالای ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. تولید و عرضه شده که هر کدام خصوصیات مخصوص به خود را دارا می باشد. علاوه بر این ها این محصولات از ظرفیت های یک و دو نفره شروع شده و تا ظرفیت های 6 نفره نیز عرضه شده اند که باعث شده تا برای استفاده به صورت خانوادگی نیز بتوانید به راحتی از این محصولات استفاده کنید. از طرف مقابل شروع کنید، به سمت دریچه ها بچرخانید تا هوا تخلیه شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن