هرچه در مورد قایق بادی به شما گفته اند، اشتباه است...و در اینجا دلیل آن است

این نوع قایق ها دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا می باشند. گارد ساحلی هائیتی اعلام کرد ۳۶۵ مهاجر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این نوع قایق ها دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا می باشند. گارد ساحلی هائیتی اعلام کرد ۳۶۵ مهاجر هائیتی و ۲ کوبایی را به مقامات باهاما تحویل داده است. پارو پلاستیکی نیز در کنار محصول به خریداران داده می شود که به نوبه خود جزو مزیت های محصول می باشد. دارای 5 اتاق جدا گانه هوا که در صورت سوراخ شدن قایق شما همچنان بر روی آب شناور هستید و هیچ گونه خطری سرنشینان را تهدید نمی کند . برچسب تعمیرات بر روی سوراخ قرار می گیرد و مانع از روند آسیب می شود. در زمان بروز آسیب های جزئی بدنه قادر به ترمیم می باشد که به دلیل وجود برچسب تعمیرات در بسته بندی محصول می توان این کار را به راحتی انجام داد. با این وجود انعطاف بالای جنس بدنه قایق بادی موجب جمع شدن آنها در حجم و ابعاد کوچکتر خواهد شد به همین ترتیب امکان حمل آنها توسط انواع وسیله نقلیه صندوق دار به راحتی فراهم می شود.

این محصول دارای قابلیت حمل و جا به جایی آسان است که در نتیجه در زمان رفتن به سفر نیز می توان به راحتی آن را به همراه داشت. به همین خاطر افراد با خرید این محصول به راحتی قادر به راه اندازی آن می باشند و می توانند به درستی نیز از داشتن آن بهره مند شوند. در بین انواع قایق بادی اینتکس انواع مدل اکسپلور از قیمت های مناسب ترین برخوردار می باشند که به این صورت می توان با پرداخت هزینه کم بهترین موقعیت را به دست آورد. در نتیجه می توان با کم ترین هزینه بهترین امکانات را به دست آورد. براساس آمار سازمان بینالمللی مهاجرت، درهشت ماهه اول سال ۲۰۲۰، ۵۵۴ نفر در راه رسیدن به اروپا در این کانال جان خود را از دست دادند. اما در قرنهای بعدی و بخصوص قرن بیستم، این تونلها نقش سرپناه و مخفیگاه را در دوران جنگ جهانی دوم ایفا میکردند.  This was gen​er ated ᠎with t he help of  GSA  Content Gene rator DE᠎MO!

به همین دلیل است که در زمان رفتن به گردش و مسافرت قایق بادی را به همراه خود حمل و نقل می کنند. در زمان خرید قایق بادی اکسپلور 300 یک سری وسایل و امکانات به شما ارائه می شود که بسیار حائز اهمیت می باشد. ساده ترین نوع قایق بادی اینتکس در واقع قایق بادی اکسپلور می باشد که برای استفاده در داخل آب های آرام کاربرد دارد. جنس بدنه پارو از نوع پلاستیکی است که مقاوم ترین بدنه برای استفاده در آب است و دارای طول عمر بالا می باشد. در این تفریح شما در یک قلیق آمریکایی قرار خواهید گرفت که یک مربی حرفه ای ماهیگیری در کنار شما خواهد بود. از این رو برای استفاده از قایق بادی مد نظر نیازی به تهیه وسایل جانبی نیست و پرداخت هزینه جداگانه بابت این موارد لازم نمی باشد. ضخامت به کار رفته در ساخت بدنه سبب شده است که محصول بدون ایجاد آسیب و خرابی مورد استفاده قرار گیری و برای استفاده در محیط های آبی مختلف مد نظر قرار گیرد. آب های آرام نظیر رودخانه و دریاچه محل های مناسبی برای بهره مندی از این قایق بادی بوده است که افراد تمایل به استفاده از آن دارند و در روز های تعطیل به گشت و گذار در این محیط ها می پردازند.

در روز های گرم تابستان بیش ترین تمایل به رفتن به محیط های آبی وجود دارد و از این رو استفاده از وسایل بازی و تفریحی نیز بیش تر می شود. مهم ترین وسیله ای که با خرید محصول به خریداران ارائه می شود پمپ باد است که به سرعت بدنه را راه اندازی می کند. منظور از وسایل مورد نیاز جهت راه اندازی محصول وجود پمپ باد است که رایگان در اختیار خریدار این قایق بادی قرار می گیرد. این محصول نیز از قیمت مناسبی برخوردار می باشد که در نتیجه می توان با خیالی آسوده خرید آن را انجام داد و مورد استفاده طولانی مدت قرار داد. دقت کنید درصورتی که قایق بادی را در آب شور استفاده نموده اید حتما آنرا با شامپو و یا شوینده ای ملایم شسته و سپس آنرا جمع کنید تا بدنه محصول آسیبی نبیند و حتما حتما محصول را خشک کنید چرا که در مدت زمان طولانی پوسیده میشود. علاوه بر این موارد می توان به وسیله این پمپ بادی به سرعت و به آسانی بدنه بزرگ قایق بادی را برای بهره مندی در سطح آب های آرام آماده کرد و از داشتن آن لذت برد. از جمله این خصوصیات میتوان به طناب نجات، تور ماهیگیری، جلیقه نجات، کیت تعمیر و درزگیری قایق، امکان استفاده از موتور برقی و یا بنزینی و همچنین پمپ باد برای باد کردن آسان محصول اشاره کرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن