استراتژی های موثر برای قایق بادی که می توانید از امروز استفاده کنید

قایق بادی اینتکس به علت داشتن حجم و وزن کم قابلیت حمل و نقل آسان را دارند و در کمترین زمان ممکن آماده استفاده

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قایق بادی اینتکس به علت داشتن حجم و وزن کم قابلیت حمل و نقل آسان را دارند و در کمترین زمان ممکن آماده استفاده میشوند به همین علت بسیاری از افراد برای مصارف مختلف از انواع قایق های بادی اینتکس استفاده میکنند . چون کمپانی بست وی یکی از معروفترین تولید کنندگان محصولات و کالاهای بادی است و طرفداران بسیاری را از سرتاسر جهان به خود اختصاص داده است، همواره در تلاش است تا اعتماد مشتریان خود را حفظ سازد به همین منظور علاوه بر تولید قایق بادی بزرگسال مخصوص افراد با سن بالا یا جثه بزرگ، قایق بادی بچه گانه را برای خردسالان نیز تولید کرده است. قایق بادی سه نفره نوا بدون تجهیزات تولید شده ولی از نظر متریال جنسی جزو امنترین و بهترین مدلهای قایق بادی بست وی است. قایق مارینر ضخیمترین و قویترین متریال جنسی را در بین تمام قایقهای بادی دارد و با تجهیزات کامل، جزو پرفروشترینهای شرکت اینتکس است. این مدل به عنوان قایق بادی مبل دار نیز معرفی میشود و یکی از نمونه قایق های بادی بسیار پر فروش و محبوب اینتکس است.

قایق بادی حرفهای دریایی با نشان هایدرو فرس تولید شدهاست و با متریال جنسی ضخیمتر نسبت به دیگر قایق های بادی بست وی با اختلاف از امنیت و ایمنی بیشتری نسبت به قایق های بادی خانوادگی بست وی برخوردار است که همین امر نیز باعث محبوبیت بالای این قایق بادی دو نفره شدهاست. قایق های بادی بست وی را جزو بهترین قایق های بادی تفریحی و خانوادگی میدانند که با کیفیت بالا و جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا؛ با بهترین و مرغوبترین مواد اولیه تولید و به بازار عرضه شدهاست. قایق بادی تفریحی ویاگر 500 و 300 در امکانات تفاوتهایی دارند اما جنس بدنه آنها تقریبا یکی است و از نظر ایمنی و امنیت جزو قایق های بادی تفریحی امن شرکت بست وی میباشند. قایق بادی سه نفره نوا همانطور که از اسمش پیداست فقط دارای یک مدل میباشد و آن هم با ظرفیت سه نفره تولید شده که جزو بهترین قایق های بادی بست وی است و به عنوان قایق بادی ماهیگیری نیز قابل استفاده است. قایق بادی بست وی بتل بومبر یا بمب افکن نبرد یک قایق ساده با تجهیزات کامل، که قابلیت استفاده در آبهای کم عمق و راکد را دارد. قایق بادی بست وی در برخی از مدلها حتی از قایق های بادی اینتکس ضخیمتر و مقاومتر هستند و به عنوان قایق بادی نجات نیز از آنها نام برده میشود که با مراجعه به منوی سایت، قسمت محصولات بخش قایق بادی میتوانید از آنها با توضیحات کاملشان دیدن فرمایید. ​Po st was cre᠎at ed  wi​th t᠎he help of G​SA  Con᠎te​nt G enerator Dem​over si on.

خدمات پس از فروش و تامین مواد مصرفی تست مقاوم و گارانتی پمپ باد و تعمیر بدنه قایق بادی در شعبه اینتکس تهران انجام می شود. شما می توانید با رزرو بلیط این تفریح از تفریحات کیش، پس از مراجعه به ساحل مجهز سوار بر آن شوید و به صورت نشسته به پارو زدن با دو پارو در دو سمت قایق بپردازید. شما برای نصب و راهاندازی قایق بادی تفریحی خود نیاز به یک پمپ باد دارید تا بتوانید آن را باد کرده و استفاده کنید. سپس میتوانید از کلید نشان برای ادامه کار استفاده کنید. قایق بادی تریک که به معنی پیاده روی طولانی میباشد را بیشتر در دریاچهها و پشت سدها استفاده میکنند که متریال جنسی ضخیم تری نسبت به دو قایق بادی کندر و بتل بومبر دارد و تجهیزات درونی آن نیز نسبت به مدلهای قبلی متفاوتتر است. دارای تجهیزات کامل است و در مدلهای قایق بادی اکسکروشن چهار نفره و قایق بادی اکسکروشن پنج نفره تولید میشود.

در اکثر قایق های بادی که مناسب دریاچه و دریا تولید شدهاست؛ جایگاه نصب چوب ماهیگیری و جایگاه نصب پارو بر روی بدنه تعبیه شده تا استفاده کنندگان بتوانند تفریحی راحتتر و بهتر با نصب پارو در جایگاه خود داشته باشند. به همین دلیل همواره سعی کنید از پمپ بادی خود محصول به خوبی نگهداری کنید. به دلیل رنگبندی که دارد به عنوان قایق بادی ارتشی نیز معروف است. قایق بادی جیمینی دو نفره کوچکترین سایز این مدل به شمار میآید که ظرفیت استفاده تا سه نفر را نیز دارد و بعد از آن قایق بادی جیمینی چهار نفره میباشد که این مدل نیز تا استفاده پنج نفر را مجوز دارد. یکی از مزایای استفاده از یک جسم قابل باد شدن این است که در زمان غیر استفاده، آن را میتوان در فضای کوچک ذخیره کرد. پمپ باد قایق بادی از نمونه پمپ های بادی دستی یا پایی میباشد که بر حسب سایز، اندازه و ظرفیت قایق، سایز پمپ بادش نیز کوچک یا بزرگ است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن