4 جکوزی بادی در اینجا چهار جکوزی بادی تاکتیک همه به آن اعتقاد دارند. کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

یک هتل بینالمللی 5 ستاره، یک پردیس سینمایی با 8 سالن نمایش، 2500 واحد تجاری، سالنهای ورزشی، استخر، سونا، جکوز

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

یک هتل بینالمللی 5 ستاره، یک پردیس سینمایی با 8 سالن نمایش، 2500 واحد تجاری، سالنهای ورزشی، استخر، سونا، جکوزی و غیره از بخشهای مختلف این مجتمع هستند. جکوزی بادی یکی از انواع جکوزی پیشساخته است که در مقایسه با جکوزی سرامیکی قیمت کمتری دارد و سبک و قابل حمل است. امروزه جکوزی نیز به صورت پلاستیکی (ورقهای پلیمری ABS با روکش رزین اکریلیک) یا سرامیکی تولید و به بازار عرضه میگردد. برای ورود آب باید از بالای جکوزی اقدام نمود و چنانچه خواستید که آب داخل جکوزی خارج شود بر روی بدنه یک دریچه خروج وجود دارد که در واقع در داخل بدنه جکوزی لولهکشی شده و آب از آن طریق خارج میشود و یا به وسیله یک شلنگ میتوانید آب را به مکان دلخواه خود هدایت کنید. دور دوشی را میتوان بر روی وان و جکوزی نیز اجرا نمود تا بدین وسیله اولاً مانع از ریزش آب به فضای اطراف شد و ثانیاً وان و جکوزی را از دیگر قسمتهای حمام جدا نموده و و به زیبایی بیشتر حمام و کاربردیتر شدن آن کمک کرد.

با این برای اینکه بهتر بفهمید این وسیله حال خوبکن را برای کجای خانه سفارش دهید، در ادامه مطلب برایتان با جزئیات کامل توضیح دادهایم که این جکوزیها به درد کدام بخشهای خانه میخورد؛ از آپارتمان نقلی تا یک ویلای لوکس. جکوزی از نظر گنجایش به دو دسته یک نفره و چند نفره تقسیم میشود. اجزای سیستم تصفیه جکوزی های چند نفره همان تجهیزات استخرهای کوچک میباشد. از تجهیزات مهم و کاربردی در جکوزی بادی پیش ساخته مربعی می توان به دستگاه گرم کن آب با قابلیت گرم کردن تا 40 درجه سانتی گراد، دستگاه حباب ساز آب، پمپ تصفیه فیلتری و پمپ باد اشاره کرد. برخی از جکوزی های مدرن دارای تجهیزات و امکاناتی مانند ماساژور، سیستم تزریق گاز ازن به منظور استریلیزه کردن آب، چراغهای زیر آب، چراغهای پس زمینه، صفحه کنترل کامپیوتری، رادیو، اسپیکر ضد آب، ریموت کنترل و بالشتک زیرسری میباشند. به عنوان مثال، در حمام، یک فرد عادی حدود 180 لیتر آب زیر دوش مصرف می کند، اما با جکوزی حدود 60 لیتر آب مصرف میشود. جکوزی بادی خانوادگی مربعی بست وی در ابعاد بزرگی ساخته شده است و برای همین به آن جکوزی بادی خانوادگی نیز گفته می شود . جکوزی چند نفره با توجه به ظرفیت آن (2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره و 12 نفره) دارای ابعاد مختلفی است. Th​is was gener at ed by G​SA C᠎ontent G ener at or Dem᠎ov er sion !

تمام این قابلیت ها توسط یک دستگاه دارای مانیتور قابل فعال سازی می باشند، همچنین از دریچه کار گذاشته شده در کف نیز برای تخلیه و یا هدایت آب به مکان خاصی مانند باغ استفاده می شود. این مدل از کابین دوش ها بیشتر با عنوان «پارتیشن دوش» یا «پارتیشن حمام» شناخته میشوند. جکوزی های بادی در بیشتر شرایط آب و هوایی کارایی داشته و می توانید به نحو احسنت از آن استفاده کنید ، بدون اینکه آسیبی به بدنه آن وارد شود . تمامی جکوزی پیش ساخته بادی دارای دستگاه هیتر یا گرم کننده بوده و از نازل قل زدن برای به حرکت در آوردن آب بهره مند می باشد. کابین دوش های وان و جکوزی نیز میتوانند به صورت فریم دار یا فریم لس طراحی و اجرا شوند. البته شکل دیگری از کابین دوش هم وجود دارد که تنها شامل یک پانل ثابت است و تنها وظیفه جداسازی بخشهای مختلف فضا و جلوگیری از پاشیدن آب به قسمتهای دیگر را انجام میدهد. کابین دوش به دو دسته اتاق دوش و دور دوشی تقسیم میشود. جکوزی یا در محل ساخته میشود و یا به طور پیشساخته تهیه شده و در محل نصب میگردد.

بدنه جکوزی یک نفره که در حمام یا در اتاقها نصب میشود، معمولاً از جنس فایبرگلاس ساخته میشود. جکوزی بادی پیش ساخته قابل استفاده در فضای بسته و باز مانند منزل ، ویلا ، باغ و حمام های بزرگ و حتی مجموعه ورزشی بوده و نسبت به جکوزی بتنی و جکوزی ثابت قیمت مناسب و مقرون به صرفه تری دارند. در این حالت بدن انسان برای تنظیف کاملاً آماده است؛ زیرا آب به جسم چربیهای آلوده موجود بر روی پوست نفوذ کرده و به سادگی این چربیها آماده جدا شدن از بدن هستند. در این مقاله اولین تولیدکننده جکوزی در کشور را به شما معرفی میکنیم، مجموعه حرفهای جکوزی ایران با تولید انواع مختلف جکوزیهای آماده با بکارگیری بهترین متریال و با استفاده از تکنولوژی روز آمریکا به مشتریان خاصپسند خود باکیفیتترین خدمات را ارائه میدهد. عدهای ترجیح میدهند برای ریلکس کردن به استخر مراجعه کنند، بعضی از افراد که خانههایی با متراژ بالاتر دارند فضایی مجزا را برای سونا و جکوزی فراهم کردهاند و عدهای هم هستند که با خرید جکوزی پیشساخته زحمت حفاری و تاسیسات را از سر خود باز کرده و نوع آماده و بیدردسر آن را خریداری میکنند. در صورتی که قصد خرید جکوزی پیش ساخته را دارید توجه کنید که انواع مدلها و تجهیزات مورد نیاز آن در سایت اورجینال لند با قیمت و کیفیت مناسب به صورت آنلاین به فروش میرسد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن