چطور سرعت سایتم رو افزایش بدم؟ / 27 دی 1399

تو مبحث افزایش سرعت سایت اولین چیزی که باید بهش توجه کنی اینه که از چه سیستم عاملی استفاده میکنی، اگه از وردپرس استفاده کنی این مقاله به دردت میخوره اگه از وردپرس استفاده نکنی نه این مقاله رو نخون!

 

اولین مورد در بهبود سرعت سایتتون

چطور قالب سبک برای وردپرس انتخاب کنم؟

قالب وردپرسی سبک از کجا پیدا کنم؟

این سوال رو خیلیا دارن و در جواب باید بگم که من خودمم چند سال پیش در به در دنبال یه قالب وردپرسی بهینه بودم تا اینکه رسیدم به قالب generatepress این قالب از لحاظ کد نویسی خیلی تر تمیز در اومده و خیلی هم سبکه و البته مهمترین نکتش اینه که میتونه برای هر کاری استفاده بشه…

 

قالب generatepress چه امکاناتی داره؟

قالب جنریت پرس پریمیوم |پوسته GeneratePress

 

چطور میتونم این قالب رو بخرم؟

شما میتونی برای اینکه قالب رو خریداری کنی خیلی راحت از طریق این لینک بری و قالب رو بخری!

 

بعد از خرید میتونم آپدیت کنم قالب رو؟

بله بعد از خرید میتونید به راحتی از خود مخزن قالب رو بروز کنید و نیازی به دانلود دوباره ندارید ، شاید برای بعضی از وبمسترا این سوال باشه که بعد از آپدیت قالب به هم میریزه یا همچین چیزی که در این مورد هم باید بگم خیر بعد از آپدیت هیچ گونه خللی تو سایت بوجود نمیاد.

پیشنهادی  مشاوره سئو با تضمین 100% بهبود وضعیت در نتایج / 27 دی 1399

 

دومین مورد در بهبود سرعت سایتتون

 

افزونه کش خوب پیدا کنید

دومین مورد هم افزونه کش هست که متاسفانه نمیتونی به هر افزونه کشی اعتماد کنی که سرعت خوبی رو بهت تحویل بده! من زمانی که به دنبال بهترین افزونه کش بودم بین دوتا افزونه گیر کردم که یکیشون راکت بود و اون یکی fastest cache بود.

افزایش سرعت سایت

این دوتا یه جورایی رقیب های سرسخت همدیگه هستن اما من بعد از تست های زیادی که انجام دادم دیدم بهترین افزونه کش که سرعت ایده آلی هم ارائه میده همون fastest cache هستش که این رو هم برای شما آماده کردم که میتونید از این لینک خریداری کنید.

ناگفته نمونه که افزونه fastest cache سازگاری 100% داره با قالب generatepress و به همین دلیل هم بود که هر دو رو با هم گفتم بهتون بتونید نهایت استفاده رو ببرید ازشون…

تست افزونه کش و سرعت آن

این عکس بالایی هم توسط تست ها ثابت شده که گفتم عکسش رو بزارم لذت ببرید (تست کننده از نسخه رایگانش استفاده کرده که ما نسخه پولی رو برای شما آماده کردیم)!! حالا کاری نداریم که یکیشون خودشون رو به یوزپلنگ تشبیه میکنه یکیشون به موشک زمین به هوا!!!

یه نکته دیگه هم که یادم اومد بگم بهتون برای بهینه کردن حجم عکس ها هست که لازم نیست افزونه جانبی بخرید چون خود fastest cache این کارم میکنه!

پیشنهادی  بک لینک pbn از کجا بخریم؟ / 27 دی 1399

 

برای خرید افزونه fastest cache میتونید به این لینک مراجعه کنید.

 

 

 

سایتت بهینه شد! به همین راحتی!!!

ok

تو بعضی موارد نباید سخت بگیرید ، ممکنه یکی ازتون 1 میلیون و یکی دیگه 10 میلیون تومان بخواد که سایتتون رو بهینه کنه اما نیازی به این کارا نیست با همین روش که گفتم در کمتر از 20 دقیقه میتونی سایتت رو بهینه کنی!!!

4 دیدگاه دربارهٔ «چطور سرعت سایتم رو افزایش بدم؟ / 27 دی 1399»

دیدگاه خود را بنویسید