مشاوره سئو با تضمین 100% بهبود وضعیت در نتایج / 26 دی 1399

سفارش مشاوره سئو

اگه شما الان این صفحه رو مطالعه میکنید بدون شک میدونید که یک مشاور سئو کیه و آیا سایتتون نیاز به مشاوره سئویی داره یا خیر ، پس بدون معطلی میرم سراغ چنتا سوالی که میتونه شما رو به این موضوع کاملاً اشراف بده…

 

1- شما از چه کسی قراره مشاوره سئو بگیرید؟

ببینید تمامی مشاوره ها توسط خود من یعنی ناصر رسولی داده میشه که 9 سال تجربه در زمینه سئو رو دارم و تا به الان تونستم بیشتر از 1000 نمونه کار موفق در داخل و خارج ایران داشته باشم.

 

2- شما چطور اقدام به سفارش میکنید؟

برای سفارش بایستی اول سایتتون رو بررسی کنم ، احتمالاً وب سایتتون اصلاً برای ادامه روند کاریتون مناسب نباشه یعنی گفتم که اصلاً این سایت رو ادامه ندید و برای این هم هیچ هزینه ای دریافت نمیکنم ، پس بهتره اول با من به شماره 09145622900 تماس بگیرید و سایتتون رو برای بررسی بدید به من تا به بررسی کلی روش داشته باشم.

 

3- آیا من تضمین میکنم که سایتتون بعد از مشاوره رشد کنه؟

بیینید من قبل از اینکه شما مشاوره بگیرید در آنالیز کلی سایتتون به شما میگم که چقدر میتونید پیشرفت کنید با مشاوره ما که ممکنه بین 30 تا 80 درصد باشه که روی این درصد بله تضمین میکنم

پیشنهادی  بهترین ابزار انتخاب کلمات کلیدی کدومه؟ / 26 دی 1399

 

4- روش های شما برای پیشرفت سایت ما چیه؟

روش هایی که من ارائه میکنم به شما معمولاً روش های کلاه خاکستری هست که کاملاً بهینه شده برای سایت شما خواهد بود. اگه بخوام خلاصه بگم از سئو سفید و سیاه خبری نیست و فقط سئو خاکستری کار میکنیم.

 

5- امکان افت هم دارید بعد از مشاوره؟

خیر تا زمانی که اقدامات گفته شده رو انجام میدید مشکلی سایت شمارو تهدید نمیکنه اما بدون شک اگر به مشاوره داده شده عمل نکنید یا ناقص عمل کنید بهتره بگیم تغییر خاصی روی سایتتون رخ نمیده ، حالا اینکه امکان افت هم هست یا نه ! در صورتی که تغییر الگوریتمی رخ بده و اکثریت سایت ها افت کنن بله ممکنه شما هم با اونها افت کنید اما تا به امروز خداروشکر هیچ مورد اینجوری نداشتیم.

 

6- مشاوره چند ساعته؟

مشاوره ای که به شما داده میشه میتونه 1 ساعت باشه میتونه 2 ساعت باشه یا حتی 40 دقیقه ! یعنی تا زمانی که تموم نشده بحث سایت شما و ما مشاوره رو کامل ارائه نکردیم وقت شما هم تموم نمیشه پس این دست خودمونه که هر وقت تموم شد همه راهنمایی ها و پلن ها تمومش کنیم.

 

7- سوال های خودتون هم میتونید بپرسید در مشاوره سئو؟

بله میتونید در حین مشاوره یا در انتهای مشاوره هر سوالی که دارید چه مربوط به پروژه و چه مربوط به سایت دیگه بپرسید چراکه ما موظفیم تمام و کمال مشاوره رو ارائه کنیم به شما

پیشنهادی  آیا بک لینک کلاه سفید وجود داره؟ / 26 دی 1399

 

8- آیا میتونید شماره تماس من رو ذخیره کنید و سوالات سئویی خودتون رو بپرسید؟

بله میتونید شماره من رو سیو کنید اما قول نمیدم که بتونم هر وقت خواستید جواب بدم ، معمولاً زمان های بیکاری به تلفن ها و پیامک ها جواب میدم. اما میتونید توی گروه من عضو بشید و از افراد گروه سوالات سئویی خودتون رو بپرسید و جواب بگیرید. خودمم که داعماً سر میزنم به گروهم و جواب سوالات رو میدم.

دیدگاه خود را بنویسید