رمز و راز غیرقابل توضیح به استخر بادی کشف شده است

فروشگاه ایران اینتکس به عنوان نمایندگی مرکزی محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران بهترین انتخاب برای خرید مح

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

فروشگاه ایران اینتکس به عنوان نمایندگی مرکزی محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران بهترین انتخاب برای خرید محصولات بادی به شمار می آید که برای مشتریان خود ضمانت اصالت و تست محصول را قرار داده است ، علاوه بر آن تمامی خدمات پس از فروش به صورت حرفه ای برای محصولات عرضه شده انجام می شود و این امر باعث می شود تا به هنگام به وجود آمدن مشکل ناگهانی در بدنه محصول ، دغدغه ای به خود راه ندهید و تعمیر تشک بادی روی آب خود را به کارشناسان نمایندگی بسپارید . اولین نکته در این بخش به رویه و کیفیت ان تعلق می گیرد کهاین بخش تولید شده از جنس PVC بوده و با بهره مندی از طرح چرم شکل گرفته است. بهره مندی از کف دو لایه این استخر هم دیگر مورد مهمی است که باید در این بخش به ان اشاره می کردیم. نکته مهم دیگر هم در ارتباط با استخر بادی کودک با ارتفاع بلند اینتکس به بدنه طرح دار ان تعلق می گیرد که با بهره مندی از طرح دریا و با یک طرح و نقش زیبا شکل گرفته است که می توان طرح انواع ماهی ها و گیاهان دریایی را با وضوح عالی و کیفیت فوق العاده بر روی این محصول مشاهده نمایید که در خرید شما بی تاثیر نخواهد بود.

این محصولات با هوا پر شده و در صورت نیاز به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. پدل بورد تخته محکمی است که شرکت کنندگان به صورت ایستاده بر روی آن قرار می گیرند و سپس روی آب حرکت می کنند. هم چنین ظرفیت اب داخلی این محصول هم 213 لیتر می باشد که این مقدار در صورت پر شدن تا لبه بالایی این استخر می باشد که البته بسته به نیاز شما می توانید مقدار کمتری اب را در داخل این استخر پر کنید. به کمک اتصالات موجود در بسته بندی محصول و از طریق شیلنگ آب می توان این فواره را برای لذت بردن بیشتر بچه ها راه انداخت. گفتنی است که قابلیت تحمل وزن تشک های بادی روی آب بر روی پکیج بسته بندی آن ها درج می شود و در هنگام خرید توصیه می کنیم که توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشید . تحمل وزن محصولات به طور کلی بستگی به متریالی که در ساخت آن ها مورد استفاده قرار می گیرد دارد ، به همین خاطر نمی توان قابلیت تحمل وزن دقیقی را برای این محصولات در نظر داشت . عمدتا استخرهای بادی کودک دارای ظاهری طرحدار هستند و یک سری از این مدل ها نیز کف بادی دارند که با خیال راحت خانواده از این محصولات برای کودکان خود استفاده می کنند. Th is has been c reat᠎ed  with t᠎he he lp of G SA C onte nt Gener​ator DEMO​.

استخر بادی شرکت اینتکس دارای مزایای زیادی برای کودکان و نیز افراد بزرگسال هستند و در طولانی مدت فواید بسیار خوبی برای رشد کودکان و نیز درمان افراد بزرگسال و بیمار دارند . از محبوب ترین و با کیفیت ترین این متریال ها می توان به پی وی سی یا همان وینیل اشاره داشت که کیفیت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه از خود به نمایش می گذارد . استخر بادی امروزه و با نزدیک شدن به فضل تابستان می تواند پر فروش ترین و کاربردی ترین دسته بندی محصولات بادی برای کودکان و بزرگسالان لقب بگیرد . گاهی اوقات بزرگسالان فقط می خواهند یک استخر بادی برای خود بخرند، بنابراین استخر بادی باید متناسب با اندازه و وزن چند بزرگسال باشد. اما این قابلیت تحمل وزن برای بزرگسالان به صورت تقریبی از 80 تا 120 کیلو گرم می باشد که برای نگهداری یک نفر بزرگسال بسیار فوق العاده می باشد و به راحتی می تواند افراد را بر روی آب قرار دهد . اما با توجه به سابقه ای که در فروش محصولات بادی وجود دارد به طور کلی می توان قابلیت تحمل وزن محصولات بادی روی آب کودک را به صورت تقریبی برابر با 40 تا 60 کیلو گرم دانست که برای نگهداری کودک فراتر از استانداردهای جهانی می باشد .

باید گفت که تشک های بادی کودک در قیمت های پایین عرضه می شوند اما برای تشک های بادی بزرگسال این قیمت ها کاملا متفاوت است و حتی فانتزی بودن و ساختار ظاهری نیز به دلیل ماهیت ساختی که دارد و استانداردهایی که باید در ساخت رعایت شود ، قابل تغییر است . این ارتفاع بلند باعث شده تا کودک شما بتوانید با ایمنی کامل در داخل این محصول قرار گرفته و از این بابت که شاید از داخل این استخر به بیرون پرت شود نیز به کمترین حد خود کاهش یافته است که قطعا نکته مهمی برای خانواده ها و خصوصا افرادی که کودکان زیر سه سال دارند به شمار می رود.هم چنین این ارتفاع باعث شده تا کاربرد های این استخر هم تنها به یک استخر آب ختم نشود و شما بتوانید از این محصول به عنوان وان بادی و همین طور استخر توپ هم استفاده نمایید. این مسئله سبب میشود تا کودک حس قرار گیری در استخر توپ شهربازیها را در داخل منزل نیز به بهترین شکل ممکن تجربه کند.

آخرین مطالب